• Неодамнешно
Отворено Статуи НА Сончевата Градина Јапонски Стил Пагоди Фенер Статуа, Соларен Погон Смола Отворено Скулптурната Градина Светлина, за Патио Тревник, 11.81 H

Отворено Статуи НА Сончевата Градина Јапонски Стил Пагоди Фенер Статуа, Соларен Погон Смола Отворено Скулптурната

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

❤Соларни Пагоди Светлина : Јапонски стил соларна светилка, рачно изработени, камен заврши, направете ја вашата градина повеќе интересно.Соларен панел, светло контрола сензор switch.Ја апсорбира сончевата светлина во текот на денот, автоматски, вклучете го светлина во темнината, и да го исклучите светлината автоматски в зори. ❤Трајни Квалитет : Направен од високо-квалитет трајни polyresin, се сонцето и водоотпорен заштитен слој.Многу лесен за употреба и издржливи.Нема потреба да се грижите за штета, дури и ако тоа е сместени во отворено во лоши weathers. ❤Вкупната димензија (прибл.) : 7.09 x 7.09 x 11.81 инчен (18.0 x 18.0 x 30.0 cm).Совршен декор точка да се донесе чувство на Зен и софистицираност на вашиот простор.Реална форма и парична казна изработка, од суштинско значење за градина пејзаж DIY уредување.Ако не сте целосно задоволни со производот за било која причина, едноставно јавете ни во рок од 30 дена од добивањето на својата цел и ние ќе среќно во решавањето на ова прашање или проблем целосно враќање на средствата.Донесе Зен на Ориентот на вашиот отворен или затворен простор.На корави погледнете додава смисла на agelessness на вашиот ентериер.Совршен акцент парче да се даде софистицираност на вашата градина или добредојдовте област.Објект : Отворено Statues Material : polyresin Style : едноставен и modern Size : 7.09 x 7.09 x 11.81 инчен (18.0 x 18.0 x 30.0 cm)Капацитет : 1 Pcs If треба повеќе отворено статуи, ве молиме внесете нашата продавница, ви благодарам.Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат