• Неодамнешно
PUSOKEI Фиксни Телефонски, Plug and Play, Мулти Corded Телефон со Двојна Магнетни мобилен Телефон, Батерија Слободни, Жичен Телефон за Статистика Хотел(Сина)

PUSOKEI Фиксни Телефонски, Plug and Play, Мулти Corded Телефон со Двојна Магнетни мобилен Телефон, Батерија

Buyers rating:
DEN 594.96

Количина на стоки

Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.Број Реприза : Земјени поддржува повторно бирање на последниот број функција, секој пат кога повторно бирање копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела

Corded телефон.Број на телефонски линии : 1 6чекор Контрола на Јачина на звук.Опис На Производот Kxts500 W Интег

DEN 2061.60
SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица

До 4,000 базни Станици & 16,000 Handset.Repeater Поддршка.Рое & Адаптер За Поддршка.TLS Енкрипција.Локално, XML & LDAP именик

DEN 6757.20
Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон

✔ Метал се справи со текстура : средината на дршката е направен од смола боја, светлина компонента и на р

DEN 9564.48