• Неодамнешно
Wene Corded Телефон, Батерија Слободни Pauseable Десктоп Земјени повторно Бирање на Последниот Број со Двојна Магнетни мобилен Телефон на Канцеларијата за Домашна(Роуз Црв?

Wene Corded Телефон, Батерија Слободни Pauseable Десктоп Земјени повторно Бирање на Последниот Број со Двојна

Buyers rating:
DEN 1521.60

Количина на стоки

Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.Број Реприза : Земјени поддржува последниот број функција, секој пат кога копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.Функција : 1. Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.2. Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.3. Број Реприза : Земјени поддржува последниот број функција, секој пат кога копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.4. Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.5. Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.Како да го Користите : Plug and play.Спецификација : Предмет Тип : Landline Material : ABSProduct Големина : Прибл. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8 in Model : KX-T504 Пакет Листа : 1 x Телефон Base1 x Телефон Receiver1 x Телефон Line1 x Handset Cord Note : 1. Овој производ е без раце слободни функција.2. Бојата на телефонска линија е случаен.3. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои грешки.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Landline
Material:
ABS
Product Size:
Approx. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8in
Model:
KX-T504
Package List:
1 x Telephone Base :
1 x Telephone Receiver :
1 x Telephone Line :
1 x Handset Cord :
1. This product has no hands free function. :
2. The color of the phone line is random. :
3. Manual measurement, please allow some errors. :

Купувачи како што сакаат

Ретро Гроздобер Телефон Европски Антички Телефонски апарати за Домаќинство Фиксни Телефонски Ретро Телефон Копче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ретро Гроздобер Телефон Европски Антички Телефонски апарати за Домаќинство Фиксни Телефонски Ретро Телефон Копче

Стилски Телефони,домот темперамент,на квалитетот на повикот е јасно и бучавабесплатно,полн со класичен

DEN 1103.52
DWXN Телефон Ѕид Монтирани Антички Гроздобер Ротари Бирате Телефонски Ретро Гроздобер Стил Домашен Телефон Ѕид
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DWXN Телефон Ѕид Монтирани Антички Гроздобер Ротари Бирате Телефонски Ретро Гроздобер Стил Домашен Телефон Ѕид

100% вистински, во вид на снимање, постојат суптилни разлики да преовладуваат во вид.Без зрачење повици, д�

DEN 1807.68
SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица

До 4,000 базни Станици & 16,000 Handset.Repeater Поддршка.Рое & Адаптер За Поддршка.TLS Енкрипција.Локално, XML & LDAP именик

DEN 6757.20
EnGenius DURAFONPROHC DuraFon Pro мобилен Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EnGenius DURAFONPROHC DuraFon Pro мобилен Телефон

Секој intergrated ПРО систем може да го поддржи до 90 Dura Fon ПРО и / или Dura Walkie мобилни телефони.Мобилни телефони

DEN 8212.32
Гроздобер Куќа Телефон, Европски Стил Ретро Старата Мода Антички Биро Фиксни Броеви Складирање Јасен Звук, за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Гроздобер Куќа Телефон, Европски Стил Ретро Старата Мода Антички Биро Фиксни Броеви Складирање Јасен Звук, за

ЈАСЕН ЗВУК : Бучава поништување функција ви помага да го одржувате бучава надвор за да ви даде еден јасе�

DEN 2263.20