• Неодамнешно
Wene Corded Телефон, Батерија Слободни Pauseable Десктоп Земјени повторно Бирање на Последниот Број со Двојна Магнетни мобилен Телефон на Канцеларијата за Домашна(Сина)

Wene Corded Телефон, Батерија Слободни Pauseable Десктоп Земјени повторно Бирање на Последниот Број со Двојна

Buyers rating:
DEN 1939.20

Количина на стоки

Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.Број Реприза : Земјени поддржува последниот број функција, секој пат кога копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.Функција : 1. Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.2. Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.3. Број Реприза : Земјени поддржува последниот број функција, секој пат кога копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.4. Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.5. Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.Како да го Користите : Plug and play.Спецификација : Предмет Тип : Landline Material : ABSProduct Големина : Прибл. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8 in Model : KX-T504 Пакет Листа : 1 x Телефон Base1 x Телефон Receiver1 x Телефон Line1 x Handset Cord Note : 1. Овој производ е без раце слободни функција.2. Бојата на телефонска линија е случаен.3. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои грешки.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Landline
Material:
ABS
Product Size:
Approx. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8in
Model:
KX-T504
Package List:
1 x Telephone Base :
1 x Telephone Receiver :
1 x Telephone Line :
1 x Handset Cord :
1. This product has no hands free function. :
2. The color of the phone line is random. :
3. Manual measurement, please allow some errors. :

Купувачи како што сакаат

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела

Corded телефон.Број на телефонски линии : 1 6чекор Контрола на Јачина на звук.Опис На Производот Kxts500 W Интег�

DEN 2061.60
Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон

✔ Метал се справи со текстура : средината на дршката е направен од смола боја, светлина компонента и на р

DEN 9564.48