• Неодамнешно
Wene Corded Телефон, Батерија Слободни Pauseable Десктоп Земјени повторно Бирање на Последниот Број со Двојна Магнетни мобилен Телефон на Канцеларијата за Домашна(Портокал

Wene Corded Телефон, Батерија Слободни Pauseable Десктоп Земјени повторно Бирање на Последниот Број со Двојна

Buyers rating:
DEN 724.80

Количина на стоки

Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.Број Реприза : Земјени поддржува последниот број функција, секој пат кога копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.Функција : 1. Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.2. Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.3. Број Реприза : Земјени поддржува последниот број функција, секој пат кога копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.4. Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.5. Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.Како да го Користите : Plug and play.Спецификација : Предмет Тип : Landline Material : ABSProduct Големина : Прибл. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8 in Model : KX-T504 Пакет Листа : 1 x Телефон Base1 x Телефон Receiver1 x Телефон Line1 x Handset Cord Note : 1. Овој производ е без раце слободни функција.2. Бојата на телефонска линија е случаен.3. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои грешки.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Landline
Material:
ABS
Product Size:
Approx. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8in
Model:
KX-T504
Package List:
1 x Telephone Base :
1 x Telephone Receiver :
1 x Telephone Line :
1 x Handset Cord :
1. This product has no hands free function. :
2. The color of the phone line is random. :
3. Manual measurement, please allow some errors. :

Купувачи како што сакаат

Итни Телефонски Dialer ~Радио Колиба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Итни Телефонски Dialer ~Радио Колиба

Plugn Моќ Компатибилен телефон за итни случаи dialer.Повик за помош кога сте во неволја дома.Водоотпорен pendant

DEN 2394.48