• Неодамнешно
PUSOKEI Фиксни Телефонски, Plug and Play, Мулти Corded Телефон со Двојна Магнетни мобилен Телефон, Батерија Слободни, Жичен Телефон за Статистика Хотел(Портокал)

PUSOKEI Фиксни Телефонски, Plug and Play, Мулти Corded Телефон со Двојна Магнетни мобилен Телефон, Батерија

Buyers rating:
DEN 2400.00

Количина на стоки

Две Боја Копчето : На жичен телефон усвојува два боја копчето дизајн, кој е поубав, отпорни на абење, и поудобно да ги бирате.Батеријата Слободни : Ова десктоп телефонот има батерија слободни дизајн и двојно магнетни мобилни телефони, погодни за употреба во хотели, канцеларии, домови и сл.Број Реприза : Земјени поддржува повторно бирање на последниот број функција, секој пат кога повторно бирање копчето е притиснато, последниот биран број, ќе бидат повикани.Мулти Функција : функција Мулти corded телефон, вклучувајќи пауза, исклучи, задржете и други функции, обезбедување на мулти-фацетирани корисничко искуство.Прилагодливи тон на Ѕвонење : дојдовни ѕвонењето на жичен телефон можат да бидат избрани, и можете да го промените прилагодувањето во зависност од вашите потреби.Answer : ___________________________ Note : 1. Овој производ е без раце слободни функција. 2. Бојата на телефонска линија е случаен. 3. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои грешки.Како да го Користите : Plug and play.Спецификација : Предмет Тип : Земјени Материјали : ABS Производ Големина : Прибл. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8 во Модел : KX-T504 Пакет Листа : 1 x Телефон База 1 x Телефонскиот Приемник 1 x Телефонска Линија 1 x Handset Кабелот.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Landline
Material:
ABS
Product Size:
Approx. 200 x 130 x 70mm / 7.9 x 5.1 x 2.8in
Model:
KX-T504
Package List:
1 x Telephone Base :
1 x Telephone Receiver :
1 x Telephone Line :
1 x Handset Cord :

Купувачи како што сакаат

Ретро Гроздобер Телефон Европски Антички Телефонски апарати за Домаќинство Фиксни Телефонски Ретро Телефон Копче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ретро Гроздобер Телефон Европски Антички Телефонски апарати за Домаќинство Фиксни Телефонски Ретро Телефон Копче

Стилски Телефони,домот темперамент,на квалитетот на повикот е јасно и бучавабесплатно,полн со класичен

DEN 1103.52
EnGenius DURAFONPROHC DuraFon Pro мобилен Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EnGenius DURAFONPROHC DuraFon Pro мобилен Телефон

Секој intergrated ПРО систем може да го поддржи до 90 Dura Fon ПРО и / или Dura Walkie мобилни телефони.Мобилни телефони

DEN 8212.32
Итни Телефонски Dialer ~Радио Колиба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Итни Телефонски Dialer ~Радио Колиба

Plugn Моќ Компатибилен телефон за итни случаи dialer.Повик за помош кога сте во неволја дома.Водоотпорен pendant

DEN 2394.48
Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон

✔ Метал се справи со текстура : средината на дршката е направен од смола боја, светлина компонента и на р

DEN 9564.48
SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица

До 4,000 базни Станици & 16,000 Handset.Repeater Поддршка.Рое & Адаптер За Поддршка.TLS Енкрипција.Локално, XML & LDAP именик

DEN 6757.20