• Неодамнешно
HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со VTech 6765, 6772, 6773, 6775, 6783, 6785 Cordless Телефон Плус Увеселителен парк

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со VTech 6765, 6772, 6773, 6775, 6783, 6785 Cordless Телефон Плус Увеселителен

Buyers rating:
DEN 141.84

Количина на стоки

HQRP® Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 3.6 V; Капацитет : 700 m Ah; Ni-Мз; ААА Клетки;.Останете во контакт со пријателите и семејството и никогаш не ги пропуштајте разговор;. 100% компатибилен со Оригинална Батерија;. 200 Дена гаранција!.Компатибилен со 6765, 6772, 6773, 6775, 6783, 6785.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела

Corded телефон.Број на телефонски линии : 1 6чекор Контрола на Јачина на звук.Опис На Производот Kxts500 W Интег�

DEN 2061.60