• Неодамнешно
Panasonic KX-TG5428R 5.8 GHz FHSS GigaRange Шок и Поздравниот Отпорни Дигитални Cordless Телефон

Panasonic KX-TG5428R 5.8 GHz FHSS GigaRange Шок и Поздравниот Отпорни Дигитални Cordless Телефон

Buyers rating:
DEN 1828.80

Количина на стоки

5.8 GHz Фреквенција-подрипнувајќи се шири спектар FHSS технологија.Глас подобрувач технологија.Удобен handset speakerphone. 50-Станица именик и Dialer.Шок и поздравниот отпорни handset.Од Производителот На Panasonic KX-TG5428 R cordless телефон систем користи 5.8 GHz Фреквенција-Подрипнувајќи се Шири Спектар технологија, што значи дека се работи за различна бранова должина со многу помалку сообраќај од 2,4 GHz технологија, додека одржување на голема безбедност, неверојатна јасност и голем дострел.Имате безжична компјутерска мрежа, или размислување за добивање на една? 5.8 GHz технологија нема да се меша со безжични мрежи како што се 802.11 b или 802.11 g Wi Fi.Молчи Повик Индикатор Координати со Caller ID На KX-TG5428 R нуди пократок handset антена од претходните модели, додека сеуште одржување на долга низа дека Panasonic корисници се навикнати да.Но, она што е дури и кулер е дека база на антената-што пали-ќе ве извести за дојдовен повик.Одберете од сино, зелено, жолто или мулти-боја опции.Со Светло-Up ID (бара претплата на локалните Caller ID услуга), можете да изберете светло-up индикатор боја, сина, зелена, жолто или мулти-боја, за да линк до вашиот preprogrammed телефон книга на податоци.Светлината-up индикатор ќе флеш брзо да се покаже дека имате некој дојдовен повик, и тоа ќе флеш полека да те знаат ќе имате некоја нова порака во вашето говорно поштенско сандаче (со претплата за телефон на компанијата говорна пошта услуга).Значи исклучување на ѕвонењето, дозволете им на децата да спијат, и никогаш нема да пропуштите повик.Стави на Телефон Надолу Додека Зборувате Кога сте биле на чекање за десет минути, дали навистина треба да го држите телефонот?Не со мобилен телефон speakerphone.Само слушајте заедно, и притиснете некое копче или ги собереш кога тоа е удобен.Ќе мислат дека до други голема користи, како и да им се овозможи Бабата и Дедото се слуша нивниот нов внук во исто време, сликарство вашите нокти како да зборувате со вашиот најдобар пријател, или само да биде во можност да го поставите телефонот надолу додека зборувате.Она што е во Кутијата : Телефон база, cordless мобилен телефон, мобилен телефон батеријата, телефонски мозок, AC полнач, упатство за корисникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица

До 4,000 базни Станици & 16,000 Handset.Repeater Поддршка.Рое & Адаптер За Поддршка.TLS Енкрипција.Локално, XML & LDAP именик

DEN 6757.20
Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон

✔ Метал се справи со текстура : средината на дршката е направен од смола боја, светлина компонента и на р

DEN 9564.48