• Неодамнешно
Newmind Гроздобер Ѕид Corded Ретро Ротари Телефон Притисни Копче За Бирање Телефони - 7111-14

Newmind Гроздобер Ѕид Corded Ретро Ротари Телефон Притисни Копче За Бирање Телефони - 7111-14

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

* Го прави совршен подарок, стилски home phone (телефон) или антички канцеларија биро телефон. * Британскиот биро во 1920-1930-тите, ова Арт Деко стил дома телефонот ќе додадете гроздобер допир да вашиот дом оркестарот. * Материјал : Смола. * Телефони се детално ја направена со уметнички месинг акценти детали, метал умре-фрлија мобилен телефон и класичната извиткани телефонска слушалка кабли. * Совршена за Фотографија реквизити и куклена куќа декорација.Опис : - Британската биро во 1920-1930-тите, ова Арт Деко стил дома телефонот ќе додадете гроздобер допир да вашиот дом оркестарот. - Телефони се детално ја направена со уметнички месинг акценти детали, метал умре-фрлија мобилен телефон и класичната извиткани телефонска слушалка кабли. - Прави совршен подарок, стилски home phone (телефон) или антички канцеларија биро телефон. - Совршени за Фотографија реквизити и куклена куќа декорација. - Материјал : Resin Size Табела : 7111-39 Големина : 10 x 10 x 20cm / 3.94 x 3.94 x 7.87 инчи.7111-31 Големина : 11 x 7.5 x 18cm / 4.33 x 2.95 x 7.09 инчи.7111-33 Димензии : 13 х 8 х 12cm / 5.12 x 3.15 x 4.72 инчи.7111-14 Големина : 18 х 9 x 16cm / 7.09 x 3.54 x 6.30 инчи.7111-34 Големина : 15 x 9 x 13cm / 5.91 x 3.54 x 5.12 инчи.7111-13 Големина : 17 x 10 x 12.5 cm / 6.70 x 3.94 x 4.92 инчи.7111-28 Големина : 11 x 11 x 20cm / 4.33 x 4.33 x 7.87 инчи.7111-30 Големина : 11 x 11 x 19cm / 4.33 x 4.33 x 7.49 инчи.Пакетот Вклучува : 1 Парче Смола Гроздобер Антички Telephone Note : Само играчка, не е вистински телефон.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic KX-TS500W Corded Телефон, Бела

Corded телефон.Број на телефонски линии : 1 6чекор Контрола на Јачина на звук.Опис На Производот Kxts500 W Интег�

DEN 2061.60
Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Американската Антички Телефон Европски Дом Канцеларија Фиксна Фиксни Машина Гроздобер Ретро Антички Телефон

✔ Метал се справи со текстура : средината на дршката е направен од смола боја, светлина компонента и на р

DEN 9564.48
SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица

До 4,000 базни Станици & 16,000 Handset.Repeater Поддршка.Рое & Адаптер За Поддршка.TLS Енкрипција.Локално, XML & LDAP именик

DEN 6757.20
EnGenius DURAFONPROHC DuraFon Pro мобилен Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EnGenius DURAFONPROHC DuraFon Pro мобилен Телефон

Секој intergrated ПРО систем може да го поддржи до 90 Dura Fon ПРО и / или Dura Walkie мобилни телефони.Мобилни телефони

DEN 8212.32