• Неодамнешно
DIANH велика БРИТАНИЈА Телефон - Канцеларија Универзална Дигитални Cordless Телефон Домашна Безжична Проширување со Фиксна Телефонска Земјени Добредојдовте (Боја : C)

DIANH велика БРИТАНИЈА Телефон - Канцеларија Универзална Дигитални Cordless Телефон Домашна Безжична Проширување

Buyers rating:
DEN 1840.80

Количина на стоки

✿ Ние се гарантира квалитет и услуга.Целосно се Вратат ако сте незадоволни!. ★Интелигентни дигитални cordless телефон, јасно повик, безжични ефективни далечина, ниско ниво на зрачење. ★Caller ID, 10 тонови на ѕвонење, спогодба, со еден клик за пребарување под-машина, не се наруши функцијата. ★Внатрешна спогодба, нема потреба за телефонски сметки, со што на вашата канцеларија повеќе удобен и повеќе економичен. ★ Висока-одделение сребрена боја, сини копчето прозрачна,Голем фонт на екранот, големи копчиња, погодно за стари лица и деца.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CLAP300 - Јасност ПРОШИРИЈА ФОТО ТЕЛЕФОН
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CLAP300 - Јасност ПРОШИРИЈА ФОТО ТЕЛЕФОН

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1199.76
TeleMania Анимиран Snoopy Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TeleMania Анимиран Snoopy Телефон

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3119.76