• Неодамнешно
Panasonic KX-TGA660M Екстра мобилен Телефон за 764XX Серија Cordless Телефони, Металик Сива

Panasonic KX-TGA660M Екстра мобилен Телефон за 764XX Серија Cordless Телефони, Металик Сива

Buyers rating:
DEN 908.64

Количина на стоки

Бара главната телефон единица за да работи.Сите Дигитални Одговарање на Системот НЕ се Вклучени.Работи со Една Линија Телефони.Екстра мобилен Телефон за : KX-TG7644 M, KX-TG7642 M, KX-TG7645 M, KX-TG7643 M, KX-TG7622 B, KX-TG7623 B.Cordless Handset.На Panasonic KX-TGA660 M DECT 6.0 Плус Дигитални Cordless Слушалката е дополнителен металик сива мобилен телефон за вашиот проширување KX-TG660 Серија cordless глобален систем.Тоа карактеристики DECT 6.0 Plus технологија, која му овозможува на корисникот со одличен опсег и јасност.Некои од многуте карактеристики вклучуваат бело позадинско осветлување на LCD боја, килибар запалени мобилен телефон тастатурата, измамник и speakerphone волумен, задржете и исклучување на звукот.Можете да направите до 4-начин конференција повици и да го користите како слушалка за мобилен телефон спогодба.И тоа, исто така, има Бесшумен Режим, па можете да го исклучите ѕвонењето на телефонот секогаш кога ќе желба.Може да се стави еден во секоја соба од вашиот почетен сите при користење на само една основа и една телефон џек.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ретро Гроздобер Телефон Европски Антички Телефонски апарати за Домаќинство Фиксни Телефонски Ретро Телефон Копче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ретро Гроздобер Телефон Европски Антички Телефонски апарати за Домаќинство Фиксни Телефонски Ретро Телефон Копче

Стилски Телефони,домот темперамент,на квалитетот на повикот е јасно и бучавабесплатно,полн со класичен

DEN 1103.52
Итни Телефонски Dialer ~Радио Колиба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Итни Телефонски Dialer ~Радио Колиба

Plugn Моќ Компатибилен телефон за итни случаи dialer.Повик за помош кога сте во неволја дома.Водоотпорен pendant

DEN 2394.48
SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SNOM M900 DECT Мулти-Cell Базна Станица

До 4,000 базни Станици & 16,000 Handset.Repeater Поддршка.Рое & Адаптер За Поддршка.TLS Енкрипција.Локално, XML & LDAP именик

DEN 6757.20