• Неодамнешно
rouroumaoyi алат 16-52 Тешки Фиока Слајд Железнички 500lbs Оптоварување Фиока Тркач 3-Пати Целосна Екстензија Топката Имајќи оков за Мебел Слајд (Боја : Сребро, Должина : 34inch 86cm

rouroumaoyi алат 16-52 Тешки Фиока Слајд Железнички 500lbs Оптоварување Фиока Тркач 3-Пати Целосна Екстензија

Buyers rating:
DEN 1060.80

Количина на стоки

Три пати лизгачки фиока : прво, да се повлече фиока од средниот канал; надворешниот каналот продолжува, внатрешниот каналот продолжува.Три-дел лизгачки фиока е дизајниран за непречено лизгање.Ладно валани челични : Тоа е направен од високо-квалитет ладно валани челик и поцинкуван, кои можат ефикасно да се задржи на фиока лизгање, отпорно на гребење, носат-отпорни, анти-корозија и анти- ' рѓа.Ниско ниво на бучава дизајнерски детали : Најлон баферот може да се намали на директен контакт помеѓу надворешниот канал и внатрешниот канал.Покрај тоа, вградени челик топката го прави лизгачки мазна и тивко.Соодветна големина : должината на слајд железнички може да биде еднаква на длабочина од фиока, а минималната кабинетот на длабочина можат да бидат должината на фиока плус 4mm.Ве молиме забележете дека страната-монтирани слајд шини на двете страни треба да бидат паралелни.Потоа, фиоките и кабинети отиде од внатре кон надвор.Широка Примена:дрво центар планината фиока слајдови се погодни за следниве места, како што се индустриски фиоки, модифицирани автомобил фиоки, канцеларија кабинети, алатка соби, итн.Спецификации на Боја : Sliver Материјал : Ладно Валани Челични Крај : Цинк Позлатен Капацитет : 500 кг/ 225 килограми Целосно да се Повлече-Out Должина : 32"/40"/44"/48"/56"/60"/64"/68"/72"/80"/84"/96"/104" Пати Производ Големина : (16"-52"optional) x 3 x 0.75" Внатрешна Големина : (16"-52"optional) x 1.2" (L x W) Средната Големина на : (16"-52"optional) x 2.1"(L x W) Надворешни Димензии : (16"-52"optional) x 3"(L x W) Пакет Content2 x Фиока Слајдови 12 x M6 Завртки 12 x M6 Навој Ореви.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат