• Неодамнешно
Силиконски Бебе Прибор & Мала Чаша | Bpa Free | Бебе Led Weaning | Бебе Лажица, Вилушка и Обука Првенство за 6 Месеци и нагоре | Анти-Задави Бебе Самостојно Хранење Материјали(Н

Силиконски Бебе Прибор & Мала Чаша | Bpa Free | Бебе Led Weaning | Бебе Лажица, Вилушка и Обука Првенство за

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

❤️И функционален дизајн!На навој справи и мечка ритам шема се направи бебе вилушка и лажица, не да се ослободи од него, бидејќи тоа е влажно.На тркалезна форма го прави бебето повеќе сакаат да јадат. ❤️Безбедно да се користи!Бебето лажица и вилушка усвојување на средината бариера дизајн за да се осигура дека бебето ќе не ги задуши за време на јадење.Овој дизајн, исто така ја спречува предниот дел на лажица и вилушка од допира површината на масата.Чиста и хигиенски исправна. ❤️Совршена изведба!Површината на купот на игра не се лизга ефект, и дебелината на силиконски бебе првенство може да ја спречи на бебе од јавите прегрее храна.Корисна лажици и гранки може да им помогне на бебињата учат да се користи прибор и се хранат себе во текот на шест месеци. ❤️Врвен Квалитет!Материјал безбедноста Тестирани од страна на КЗК и cpst, производот не содржи BPA, ПВЦ, олово и phthalates.Таа овозможува на бебето безбедноста при користење, како и бебето прибор не содржи штетни хемикалии. ❤️Лесен за употреба!Силиконски лажици, предници и чаши може да биде сигурно и безбедно да се стави во фрижидер и микробранова печка и да се мијат во машина за миење садови.X-innovatech Вилушка, Лажица и Купот на Собата е совршен за помагање водич малечки за самостојно хранење.Нашето бебе прибор ви помогне да се воведе бебиња да се само-хранење со давање на нив садови што може да се chewed пред транзиција кон есцајг.Бебињата може да се натопи своите лажици во храната и потоа практика на само-хранење движење.На вилушка и лажица се текстура силикон, па затоа тие се лесен-за-зафат но сепак мека и нежна на непцата.На задната страна на лажица главата има сензорни пречки за да се стимулира непцата.На тркалезна форма го прави бебето повеќе сакаат да јадат.средината бариера дизајн за да се осигура дека бебето ќе не ги задуши за време на јадење.Обидете овој производ со 100% пари гаранција за враќање во рок од 30 дена од купувањето—2-година ограничена производителот гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Clef Flatware Сет, Услуга за Persion (6 set)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Clef Flatware Сет, Услуга за Persion (6 set)

30парче flatware поставена во Clef модел, услуга за 6 Вклучува 5 место поставките, секој со : салата вилушка, вече

DEN 6144.00
16 Парчиња Деца Сребрениот Нерѓосувачки Челик Деца Прибор Виножито Деца Сребрениот Безбедно Деца Прибор за јадење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

16 Парчиња Деца Сребрениот Нерѓосувачки Челик Деца Прибор Виножито Деца Сребрениот Безбедно Деца Прибор за јадење

Пакетот вклучува : ќе добиете 16 парчиња на детска виножито прибор, вклучувајќи 4 парчиња на ножеви, 4 парч

DEN 599.76
Mepra Flatware Сет, Метален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mepra Flatware Сет, Метален

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина

DEN 19968.00