• Неодамнешно
Kirecoo 2 Поставете Деца Прибор, Деца Предници и Лажици, од не ' Рѓосувачки Челик Деца Сребрениот Сет, Наменета за Самостојно Хранење Flatware Сет со Патување Сметководстве?

Kirecoo 2 Поставете Деца Прибор, Деца Предници и Лажици, од не ' Рѓосувачки Челик Деца Сребрениот Сет, Наменета

Buyers rating:
DEN 174.96

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Материјал : Нашите деца сребрениот не содржи BPA, Олово, Латекс и Phthalate, деца се погодни за да се јадат.Високо квалитетен материјал метал деца предници и лажици е издржлив, лесен да ги измиете тврдоглав маснотии и масла.Дизајниран за вашето бебе : Идеални за развој на вистински прибор за јадење и за учење добра табела манири.Ова дете прибор " големина исполнат бебе уста, избегнете голтање премногу или помалку храна.Лесно да се Само-храна : Ова дете сребрениот собата е криви се справува со кои се лесни за детето да дофати, им помогнат на вашето бебе да научат да јадат.Никогаш не треба да се грижите за остри рабови ќе штета бебиња.Подлабоко лажица сад направи scooping храна и повеќе течности полесно.Одлично за вашите бебиња учење авто-feed.Бонус 2бр Патување случај : Дојде со 2pcs патување случаи во кои може да се задржи садови здрави.Само стави го во вашиот пелена торба, вашето бебе прибор сепак ќе остане светкавиот уредни.Намалување шанса да се поврзеш со нечистотија.Совршено дете прибор : Нашата премиум деца прибор е совршена алатка за бебе да научи Самостојно Хранење.Ние нудиме 2-Пакет во пакување поле, лажици и предници доаѓа во 2 светло обоени дека се унисекс и совршено се вклопуваат за двете бебе девојка и бебе момче.Одлично за најдобар пријател, внука, внук или некој посебен кои има расте бебето.Дизајниран за Вашето Дете.Ние се уште се нурнати во радоста да се биде на родителите за прв пат и секогаш размислува за тоа како ние може да обезбеди најдобри живот за нашите бебиња.И, конечно, да се знае дека без разлика како ние да изберат, секогаш ќе има нешто што прави да се чувствувате задоволни.Па ние дизајниран и избира од страна на самите себе.Ова е Kirecoo.Ние само се направи производи кои се на високо-одделение за производот и се слободни од штетни супстанци.Нашата прекрасна бела и сина деца бебе вилушка и лажица собата е ергономски дизајниран со grippy се справува така што вашето дете може да се добие рана рачка на хранење.На вилушка и лажица секоја функција криви се справува со не се лизга костец, што ги прави лесно да се одржи за време на scooping јогурт или пирсинг тестенини, што го учат да јадат за безбедно и полесно.И двете Деца Прибор со бонус патување случај на движење на животните,ги штити од gunk и goo.Совршен за пикник, училиште, лесно се напика во lunchboxes, пелена кеси или purses за on-the-go-оброци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Mepra Flatware-Сетови, Сребро.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mepra Flatware-Сетови, Сребро.

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

DEN 17731.68