• Неодамнешно
Пилатес Бар Комплет со 2 Прилагодливи Отпор Бендови(330/220lbs) 3 Дел Преносни Јога Вежби Стап Бар, Фитнес/Отворено/Home Тренингот Опрема за Жени Мажи Реклами/Задник/Рака/Н?

Пилатес Бар Комплет со 2 Прилагодливи Отпор Бендови(330/220lbs) 3 Дел Преносни Јога Вежби Стап Бар, Фитнес/Отворено/Home

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

【Дома Опрема за Вежбање】Развијат силна тело со фитнес стапче кое ги исполнува различни место, дома тренингот, салата, отворено, канцеларија за преземање на пауза или кога патувате.Монтажни дизајн, лесен за чување.Зачувување места и удобен за носење. 【Целото Тело Вежба】Отпор бендови со бар може да замени голем број на фитнес опрема, за да работат на вашиот мускулите на целото тело, особено за задник, нозе,раце,abs, рамо и половината.Форма секси и жешка тело крива. 【Надгради Тренингот Бар】Пилатес се држи со отпор бендови може да се користи за Јога,Пилатес,вежби за истегнување,фитнес,како и други програми за обука.За да се добие целото тело тренингот што претставуваат ќе го направите. 【Трајни & Прилагодливи】Пилатес бар со прилагодливи отпор бендови за прилагодување височини за различни лице, а тренингот за полнење е покриен со дебел,мека пена за удобност на вашите раце и showder,и со висока јачина алуминиум кој го носи со 330lbs.Отпорот бендот е составен од премиум латекс со силна издржливост и одлична еластичност, max поддржува 220lbs.Одлично за јога вежби за истегнување, отпор бенд вежбање. 【Пакет и Подарок】Пилатес бар со 2 прилагодливи отпор бендови, а полигон ткаенина тешки отпор бендови и чакра Јога хривнија за слободни.Ние сме режим за 24 часот ако кој било проблем проблеми вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Repston Пилатес Бар со Отпор Бендови на Жените и Мажите - Преносни Пилатес Бар за Полнење за Тело Фитнес - Вежбањето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Repston Пилатес Бар со Отпор Бендови на Жените и Мажите - Преносни Пилатес Бар за Полнење за Тело Фитнес - Вежбањето

Овој Отпор Бар Со Бендови доаѓа со отпорни на вода и се спротивстави на торбичката Вратата Сидро,5.Симул

DEN 1569.60
Сончево Начин Депо - Пилатес Бар со Отпор Бенд 3 Пара - Преносни Фитнес Опрема - Прилагодливи и Компактен Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сончево Начин Депо - Пилатес Бар со Отпор Бенд 3 Пара - Преносни Фитнес Опрема - Прилагодливи и Компактен Пилатес

Нашите јога стап има нога прстен направен од потабсорбента материјал кој го негира шансите на лизгање и

DEN 480.00