• Неодамнешно
Repston Пилатес Бар со Отпор Бендови на Жените и Мажите - Преносни Пилатес Бар за Полнење за Тело Фитнес - Вежбањето Бар со Прилагодливи Отпор Бенд - Преносни Салата Опр?

Repston Пилатес Бар со Отпор Бендови на Жените и Мажите - Преносни Пилатес Бар за Полнење за Тело Фитнес - Вежбањето

Buyers rating:
DEN 1569.60

Количина на стоки

Овој Отпор Бар Со Бендови доаѓа со отпорни на вода и се спротивстави на торбичката. Вратата Сидро,5.Симулира различни фитнес опрема со сите-во-едно заврши тренингот опрема.Целото Тело Тренингот - Да се обезбеди вие сте во можност да работат ефикасно, ние се вклучени прирачник за корисникот и 5 дена тренингот постер за да ви помогнат со вашиот програма за обука.Ние сме сигурни дека ќе љубов нашата Отпор бар и бендови, не двоумете се и почнете од денес на патување за вашиот сон тело!Ако за некои веројатно причина да не имате позитивно искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, а ние ќе направиме се што можеме за да бидете сигурни дека сте задоволни со вашиот купување.Челични цевки+ TPE/Пена справи/се Латекс Бендови. 2 во 1 Надградени се справи и прилагодливи нога циклуси кои може да се поправи како што треба, избегнување паѓа додека вежбате.Лесен За Монтажа И да се Приспособат - 3 Дел се Отстранува Собранието дизајн, тоа може да се прилагоди за да се обезбеди удобно искуство за сите. Прирачник За Настава,7.Пилатес стапчиња се нарекува носат на спортски сали.Тоа ви дава избор на различни вежба intensities со што ќе ви овозможи да магацинот на отпор бендови од 15lbs да 45lbs по страна, во зависност од вашите фитнес цели и вежби. Рачки инкорпорирани со Прилагодливи Нога циклуси,4.Едноставно се приспособат на рака како што е потребно за вашата висина и повеќе од ова, може да се прилагоди на нога циклуси, како и за удобно обука серија.На пилатес вежба бар е монтажни и лесни, големи преносни тренингот за полнење за жените и мажите да го користите дома, салата, канцеларија, или на патување. 2 Пара на отпор бендови (15lb, 30lb),3.Зошто да се избере нас!Тренингот насекаде - Земете вашиот тренингот со вас, каде и да одите, во секое време, насекаде. 3 Секции бар со прилагодливи рака,2. 3 - Кога ќе ја отстраните отпор бендови, станува јога стап, кои ви даваат различни методи на вежбање.Погоден За Секој - Ние дизајниран овој отпор бенд бар во собата за мажите и жените на сите фитнес нивоа. 2 Моќен Латекс вежба бендови на 15lb и 30lb предвидени со силна carabiners ви овозможи да работат со Пилатес Стапче или со Вратата Сидро. Постер (5 Дена Тренингот Водич),6.Прилагодливи Дизајн За Сите, Овој отпор бендови со бар има напреден дизајн на прилагодливи тока за да ги собере за различни височини.Repston вежба бар со отпор бендот е совршена алатка за вас, тоа ќе ви даде силна abs вежбање, ви помогне да вирус твоите колкови, прави вашите раце и нозе тон, се вклопуваат и посилни, ви дава прекрасен задник.Мултифункционален Usage - 1 – може да се комбинираат бар, отпор бендови и нога јамка за тренингот (squats, велосипед, кадрици, веслање) 2 – може да се комбинираат рачки, отпор бендови и врата сидро да се вежба користењето на вратата. Водоотпорен Перница.Она што ќе добиете : 1.Со Repston моќен Пилатес се Држиме Бар можете да уживате во целото тело тренингот, без дури и излегувајќи надвор од вашиот дом : Изградба на Мускулите, губење Тежина, Вежбање на Вашето Срце и Ум, Вежбање Грбот, Стомакот, Нозете и Gluteal Мускулите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сончево Начин Депо - Пилатес Бар со Отпор Бенд 3 Пара - Преносни Фитнес Опрема - Прилагодливи и Компактен Пилатес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сончево Начин Депо - Пилатес Бар со Отпор Бенд 3 Пара - Преносни Фитнес Опрема - Прилагодливи и Компактен Пилатес

Нашите јога стап има нога прстен направен од потабсорбента материјал кој го негира шансите на лизгање и

DEN 480.00