• Неодамнешно
Сончево Начин Депо - Пилатес Бар со Отпор Бенд 3 Пара - Преносни Фитнес Опрема - Прилагодливи и Компактен Пилатес Бар Комплет - Вкупно 6 Различни Ниво Отпорни Бендови ?

Сончево Начин Депо - Пилатес Бар со Отпор Бенд 3 Пара - Преносни Фитнес Опрема - Прилагодливи и Компактен Пилатес

Buyers rating:
DEN 480.00

Количина на стоки

Нашите јога стап има нога прстен направен од пот-абсорбента материјал кој го негира шансите на лизгање или несреќи.НАЈЛОН ЗАШТИТЕН РАКАВ - Нашиот Отпор Бенд Бар е покриен и поврзана со најлонска заштитен ракав, со цел да се обезбеди вашите нозе со голема удобност.Ние вредност за повратни информации од корисниците повеќе од било што друго и да се вклучат тоа постојано да одговара на нивните барања.Нашите производи се дизајнирани со цел да ги почитуваат и да им служи на нашите клиенти да највисок потенцијал.Сега вие не ќе мора да пропушти било тренингот со нашиот пилатес опрема за вежбање дома.Тоа е едноставно да се размонтираат и идеални за складирање и за носење насекаде.Тоа е пот доказ cushioned површината и најлон ракавите за да се спречат несреќи, slipperiness и да се обезбеди одлични зафат.Нашите 6 различни отпор бенд корекција ќе ви овозможи да го тонот и обликот на вашето тело на свој темпо.УДОБЕН КОРЕКЦИЈА - Ние обезбедуваме 6 различни прилагодливи Водат Отпор Бендови, што е највисок број предвидени според стандардите за индустријата.Тоа е пренослив па можете да го користите дома, па дури и додека патувате. : ____________________________________________Купи со Доверба!.Тоа е произведен во три секции за зголемување на леснотија и е многу здрав во природата.ПРЕНОСНИ САЛАТА ОПРЕМА - Никогаш не пропуштајте тренинг сесија сега!Нашите пилат комплет е компактен и лесен.Можете да го зголемите отпор малку од малку да за изградба на мускулите, се потенки, и тонот на вашето тело.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ - Нашиот отпор бар со бендови е направен од врвен квалитет висок калибар конкретни челик.Тоа може да се користи дома, во салата, отворен простор, додека патуваат, па дури и во канцеларијата.Тоа дава дополнителна удобност со употреба на мека подлога дека encircles секоја пилатес бар.Користете го како јога пилатес бар, и да ја зајакнете дел на грбот, раката и ногата на мускулите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат