• Неодамнешно
SYNTECSO 60 - 180 Кг Пилатес Бар со Отпор Бенд, Преносни Домашна Фитнес Опрема за целото Тело Тренингот - Висина и Отпор Прилагодливи Сила за Обука Опрема за Мажи и Жени

SYNTECSO 60 - 180 Кг Пилатес Бар со Отпор Бенд, Преносни Домашна Фитнес Опрема за целото Тело Тренингот - Висина

Buyers rating:
DEN 2308.80

Количина на стоки

Сите-во-едно Дом Салата Syntecso пилатес бар комплет дизајниран е за целото тело тренингот да ви помогне да губат телесната тежина, изградба на мускулите и подобрување на вашиот целокупното фитнес ниво.Одлично за горниот и долниот дел од телото, рацете, abs, задник, нозе,подобрување на флексибилност, издржливост и агилност.Преносни Салата сквотот бар и отпор бендови може да easilly се одделуваат, со што тренингот бар со отпор бендови преносни така можете да вежбате дома, во канцеларија, на патување, или било каде внатрешна/надворешна без да се расправаме на вратата џем и вратоврска надолу инсталира. 120lbs Отпор Бендови преносни пилатес бар е со 2 монтажни пауза-доказ, отпор бендови на секоја страна, или сте почетник или експерт за фитнес, може да се најде најдобрите отпор за да почнете вашиот дом тренингот и тонот што телото.Висина Прилагодливи за Да се добие најдобар отпор за поголемиот дел од луѓето во било која висина, Syntecso има луѓе со височините на 158.5 cm/ 5.2 ft да 185cm/ 6.1 ft искусни вежба бар со отпор на бендот, соодветно, и, конечно, доби повеќе погодна должина на отпор бенд.Висок Квалитет Вежба за Полнење На пилатес се држиме бар е направен на задебелена железо обвиткани со ЕВА перница, која е oderless и еко-пријателски.Еластичен ремени се изработени од природен латекс, трајни и се скрши-доказ.Мултифункционален нога ремени/ рачки се лесно да се стави на и симната, направен од високо-квалитет најлон материјал, не се лизга, заштита на безбедноста на рацете или зглобови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат