• Неодамнешно
NaRak Широк Вежба Бендови Поставите Отпор Јамка Отпор Бендови на Жените и Мажите Тренингот Бендови Фитнес Плен Јамка

NaRak Широк Вежба Бендови Поставите Отпор Јамка Отпор Бендови на Жените и Мажите Тренингот Бендови Фитнес Плен

Buyers rating:
DEN 1240.80

Количина на стоки

【Надградба на Отпор Бендови】- Отпор бендови за нозе и задник може да помогне да се реши проблемот на телото форма,вежбање бендови вознесе на колкот и менување на нозе, форма убава фигура и ублажување на притисокот и замор ефикасно. 【Повеќе намени】- Вежба бендови се идеални за помагање во P90x, Cross Fit, Јога, Лудило, Пилатес, Жешка Јога, и Плажа Тело вежбање.Мека ткаенина отпор бендови ќе НЕ слајд или навивам за време на вежбање,најдобар избор за спорт и фитнес. 【Салата во Вашиот Џеб】- најдобар на отпорот бенд лесно да се носат насекаде во Патување, Домашна, Фитнес и слично.Отпорот бендови, доаѓаат со ранец за носење,отпор бендови што ќе ви овозможи да се направи мускулите активности во кое било место. 【Комплетен Сет на 3 Хип Бендови】- отпорот бендови е поделена на 3 различни нивоа на отпор : Светлина, Средни и Тешки.Никогаш не грижи се за хип бендови се премногу еластичен или премногу голем, лесно да се префрлате помеѓу 3 нивоа вашата желба во секое време. 【Живот-време По продажба на Услуги】- Дека вие може да добиете бесплатна замена за било каков дефект на отпор бендови со во Животот-време на купувањето, ако се вежба бендови не ви одговара за било која причина, Само кликнете ДОБИЕТЕ ПОМОШ СО ЦЕЛ под вашата нарачка ID.ние ќе ви даде целосна наплата или нова замена.Ви благодариме за Изборот на Na Rak Вежба Бендови на Жените и Мажите!Карактеристики Опис : Стил : Тренингот Дизајниран со Нови Ткаенини и Повеќе Иновативни Карактеристики!Повеќе Практични со Подобри Материјали!Ако Имате Било какви Предлози за тоа Како да ги Подобриме Нашите Производи и Услуги, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.X-Светлина(5- £ 10) -Погоден за Рака, Бедро, Задник Надвор.Светлината(10-15lbs) -Погоден за Бедрото, Задник Надвор.Медиум(15- £ 20) -Погоден за Нозете, Buttock,месо тело.Тешки(25-30lbs) -Погоден за Висок Интензитет на Тренинг.X-Тешки(30-40lbs) -Погодни за Употреба во Подобрување на Ниво.Вежба отпор бендови се направени од природен мирис за слободни латекс и се виткаат, издржливи.Мал и лесен, па можете да го користите дома секогаш кога имате еден момент, или земете го со вас било каде во секое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат