• Неодамнешно
Cadorabo Книга Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A71 во Флорални Сино – Маска во Цвет Дизајн со Магнетни Затворање, Мирување на Функцијата и 3 Картичка Слотови - Паричникот

Cadorabo Книга Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A71 во Флорални Сино – Маска во Цвет Дизајн со Магнетни

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

ДИЗАЈН : Ова флорални кожа книга случај нуди практични стојат функција и 3 картичка слотови.На симпатична модел со цвеќиња и пеперутки embellishes секој мобилен телефон!.ФУНКЦИЈА : Сите копчиња и врски може да се користи без ограничувања.Единицата е кликнато во школка и може да се отстрани лесно, ако е потребно.КВАЛИТЕТ : Само јак и отпорен материјал бил користен за производство за да се обезбеди совршена заштита и трајност.Случајот е sewed сите наоколу и ентериерот е направен од мек faux кожа.ЗАШТИТА : И на екранот и на задната страна на телефонот се добро заштитени со оваа маска.Вграден-во случај нуди дополнителна заштита на аглите и рабовите на вашиот паметен телефон.ДРУГИ : и Покрај добра заштита, заштитна фолија за екран се препорачува.Ова е достапен во нашата продавница.Прикажани паметен Телефон НЕ е вклучен во обемот на испорака!.Samsung Галакси A71 се Покријат во Цвет Дизајн со Магнетни Затворање, Мирување на Функцијата и 3 Картичка Slots This флорални заштитна маска со цвеќиња и пеперутки е мора да има за стилски паметен телефон.Дизајнот е елегантен и повик во исто време - совршени за девојка моќ се погледне!Случајот не само што дава smartphone дека одредено нешто, но исто така е практичен додаток за секојдневна употреба благодарение на картичката слотови и стојат функција!Магнетното затворање овозможува удобно отворање и затворање и спречува случајно отворање во торба! - Убава и благородна оптика - Добра обработка - 3 картичка слотови, 1 банкноти оддел - Сигурен магнетни затворање Заштитени агли и рабови - Големите силикони школка - Неограничена употреба на конекции и копчиња - Практична стојат функција - Со практична отворање и јамка за carrying This женски Samsung Галакси A71 мобилен телефон заштита торба е мора да има за секоја модерна девојка и жена!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 2006.40