• Неодамнешно
OOK за Samsung Галакси Z Флип 3 5G Случај Јасно Авокадо за Жени, Девојки Заштитна Транспарентен Тешко КОМПЈУТЕР Назад Мобилен Телефон Браник Покрие Случаи за Samsung Галакси Z

OOK за Samsung Галакси Z Флип 3 5G Случај Јасно Авокадо за Жени, Девојки Заштитна Транспарентен Тешко КОМПЈУТЕР

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

✅ [Компатибилен] Ова јасно случај е компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 3 5 G Случај 7.6 Инч.Го поддржува и безжично полнење. ✅ [Естетски Галакси Z Флип 3 5 G Опфаќа] Симпатична Зелено Овошје дизајн за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G Случај го прави вашиот телефон повеќе извонредна.Анти-жолта технологија го прави печати слика живописни и никогаш да не исчезнат или нула.Тенок, транспарентни заштитен браник случај, телото открива и го подобрува оригиналната боја на вашиот телефон. ✅ [Целосна Заштитна Галакси Z Флип 3 5 G Случаи ] : ви Благодариме на засилен воздушни перници на 4 страни,нашите телефонски случаи може да обезбедат долготрајна заштита за да се спречи од капки,испакнатини или шокови. ✅ [ Авокадо Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G за Жени, Девојки ] Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без отстранување на случај. ✅ [Камера Заштита Галакси Z Флип 3 5 G Случај] Виткање случај обезбедување на целото тело заштита за вашиот Z Флип 3 5 G, покрена рабови околу задната камера и пред екранот штити стакло од гребнатини.Компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 3 6.7 инчен (2021 Објавен).Направени од премиум јасност TPU, капка заштита дизајн (ги опфаќа сите краишта со екстра заштита), многу флексибилни за да се инсталира и полетување.Прилично флорални овошје пеперутка дизајн не само што ги красат вашиот телефон, но исто така прави да се чувствуваат удобно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 2258.40
Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 1077.84