• Неодамнешно
Cadorabo Книга Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A71 во Флорални Сива – Осигурување во Цвет Дизајн со Магнетни Затворање, Мирување на Функцијата и 3 Картичка Слотови - Пари?

Cadorabo Книга Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A71 во Флорални Сива – Осигурување во Цвет Дизајн со Магнетни

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

ДИЗАЈН : Ова флорални кожа книга случај нуди практични стојат функција и 3 картичка слотови.На симпатична модел со цвеќиња и пеперутки embellishes секој мобилен телефон!.ФУНКЦИЈА : Сите копчиња и врски може да се користи без ограничувања.Единицата е кликнато во школка и може да се отстрани лесно, ако е потребно.КВАЛИТЕТ : Само јак и отпорен материјал бил користен за производство за да се обезбеди совршена заштита и трајност.Случајот е sewed сите наоколу и ентериерот е направен од мек faux кожа.ЗАШТИТА : И на екранот и на задната страна на телефонот се добро заштитени со оваа маска.Вграден-во случај нуди дополнителна заштита на аглите и рабовите на вашиот паметен телефон.ДРУГИ : и Покрај добра заштита, заштитна фолија за екран се препорачува.Ова е достапен во нашата продавница.Прикажани паметен Телефон НЕ е вклучен во обемот на испорака!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 1077.84