• Неодамнешно
Tekcoo Паричникот Случај за LG Stylo 6/2020 Перо 6, Премија [RFID Блокирање] Обезбеди Парични ID Кредитна Картичка Слотови Носителот Вршење на Вегетаријанската Кожа Телефон Folio ?

Tekcoo Паричникот Случај за LG Stylo 6/2020 Перо 6, Премија [RFID Блокирање] Обезбеди Парични ID Кредитна Картичка

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

[Компатибилен Модел] Tekcoo Паричникот Сметководствена Торбичка Случај Изградена-во 3 Картичка Solts прекривачот Случај Совршено Компатибилен со LG Stylo 6 Објавен на 2020 ATuser пријателски дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај. 1.Tekcoo Премиум Синтетички Вегетаријанска храна, СТП Кожа стилски паричникот случај.Во внатрешноста на случај е направен од TPU материјал кој ќе не нула вашиот телефон. 2.Вграден Картичка Џебови да Погодно Продавница IDs и Кредитни Картички.Вклучени 3 картичка слотови, 1 парите џеб Слотови(готовина треба да биде укината) 3.Тоа е, исто така, солза-отпорни, анти-нула и анти-отпечатоци од прсти. 4.Сите картичка soltes користи на RFID материјал кој може да ги задржи вашите картички, сигурно во вашиот живот 5.Слаб без да се загрозат Телефон безбедност.Прецизни отвори се овозможи директен пристап до сите функции на телефонот, без отстранување на случај & заштита на камерата совршено. 6.Вклучени магнетни клип.прекривачот укината како телефонот да застане, кои ви даваат погодности за да се види видеа и филмови со саканата удобност.И тоа нема да влијае на сигнали. 7.Поддршка на безжични полнење ако вашиот телефон поддржува.Компатибилен со : LG Stylo 6 објавен на 2020 Пакетот Вклучува : - Tekcoo Паричникот Серија RFID Блокирање на прекривачот Случај - Подароци Кутија за Пакување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат