• Неодамнешно
Галакси Безжична Случај Компатибилен за LG Stylo 6 Случај Симпатична Девојки Жените Сјајот Faux Кожен Паричник Телефон Случај [Потпирачот/врвка за околу Рака] Заштитна Fo

Галакси Безжична Случај Компатибилен за LG Stylo 6 Случај Симпатична Девојки Жените Сјајот Faux Кожен Паричник

Buyers rating:
DEN 287.52

Количина на стоки

Прецизни cutouts за вашиот LG Stylo 6/ LG Перо 6. Направени од премиум синтетички кожа; мека внатрешни работи материјал обезбедува одлична заштита. 8 Кредитна Картичка Слотови / 1 Парите Џеб - лесна инсталација флип случај со потпирач.Магнетни Затворање Паричник Со Изграден Во Потпирачот. 4 Кредитна Картичка Слотови / 1 Парите Џеб Флип Паричникот Капак.Направени од премиум синтетички кожа; мека внатрешни работи материјал обезбедува одлична заштита.Издржливи текстура надворешноста со Мека TPU внатрешни работи обезбедува заштита од капки, шокови, и се лизга За LG Stylo 6/Stylo 6 Плус.Целосна и Лесен Пристап до Сите Копчиња, Звучници, Камера и Полнење Порта.Зошто Да Изберете Галакси Безжична? 1. Galaxy Безжична значи високо-квалитетни производи за разумни цени.Нашата случаи се модерно дизајнирани и произведени со внимание да се обезбеди точно одговара за секојдневната функционалност на вашиот уред. 2. Ние нудиме одлични услуги на клиентите со големо задоволство рејтинг, со нашиот тим на претставници се подготвени да им помогне на вас од понеделник до петок, од 10 : 00 ЧАСОТ и 6 : 30ЧАСОТ Пацифик Време. 3. Ние пак и брод вашата нарачка директно од нашите НАС-базирани склад во рок од 24 деловни часа, и следење на информации ќе бидат обезбедени за вас штом тоа ќе е на располагање.Опис Галакси Безжична случај дава вашиот LG Stylo 6/Stylo 6 Плус одлична заштита од напред-назад - на целиот пат низ.Хибридни TPU и поликарбонат делови обезбедуваат одлична заштита на вашиот телефон со сите функции лесно достапен.Компатибилност : Компатибилен со LG Stylo 6/Stylo 6 Плус.Материјали СТП Кожа и Tpu Производ Содржината 1x Галакси Безжична [Паричникот Серија] LG Stylo 6/Stylo 6 Плус.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат