• Неодамнешно
KJYF за Gigaset GX290 Плус Паричникот Случај + Калено Стакло Екран Заштитник, Флип Folio Кожа Мобилен Телефон Покрие со Кредитна Картичка Носителот Компатибилен со Gigaset GX290 Пл?

KJYF за Gigaset GX290 Плус Паричникот Случај + Калено Стакло Екран Заштитник, Флип Folio Кожа Мобилен Телефон

Buyers rating:
DEN 1322.40

Количина на стоки

Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро. ❣【Услуга】:Ако не сте задоволни со купениот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail, ние ќе ви обезбедиме со замена на производот или да ви даде целосна наплата.Висок квалитет на калено стакло екран заштитник, лесно да го инсталирате, без воздушни меури, масло отвратителен облога, лесна за чистење, особено лесен за употреба. Прецизни исечок, Со ултра тенок профил, случајот е толку светло, и совршено се вклопува во вашиот телефон.Опис на производот : >> 1.❣【КОМПАТИБИЛНОСТ и Погодност Дизајн】 : Компатибилен со Gigaset GX290 Плус 6. ❣【ПРЕЦИЗНИ ЗАНАЕТ и PERFERT ДИЗАЈН】:Нашиот рачно изработени телефон паричникот случај е направена со премиум кожа,ги Опфаќа 360°bezels заштита на вашиот Телефон и вклучува покрена страни за да се спречи екран гребнатини и сите други секојдневно носење,Ултра-силни магнетни затворање обезбедува безбедност и мирен ум. Стојат дизајн, ви овозможува да се види на филм видеа во секое време, насекаде, сурфање на веб, се приспособат во втората, да ги поддржат прилагодување на агол. 1 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија 1 x Професионално чистење на собата.Внатрешна обвивка е изработена од мек TPU силикони, случајот ефикасно ги штити паметен телефон од сите страни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 2006.40
Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 2258.40