• Неодамнешно
Телефон Случај за Samsung Галакси A42 5G, со Калено Стакло Екран Заштитник Држачот на Паричникот Поклопец Стои Флип Кожа Мобилен Додатоци Glaxay 42 G5 Gaxaly 42A S42 4G 2021 Случаи Жени?

Телефон Случај за Samsung Галакси A42 5G, со Калено Стакло Екран Заштитник Држачот на Паричникот Поклопец Стои

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Samsung Galaxy A42 / A42 5 G, НЕ е компатибилна со други уреди. 【Подарок】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло екран заштитник [Случај Пријателски]. 【Држачот на】 : 3 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор. 【Потпирачот】 : Потпирачот може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 【Премиум Услуга】:Asuwish обезбедува 24 часа професионални & убаво услуги на клиентите.ГАРАНЦИЈА : *БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА*, или *ЦЕЛОСНА НАПЛАТА* за неисправни производи, ако имате било какви сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по е-пошта,ние ќе се обезбеди задоволни решенија за ио. 1.Компатибилен Со:Само компатибилни со Samsung Galaxy A42 / A42 5 G, НЕ е компатибилна со други уреди. 2.Практична Карта носителот : 3 картичка слотови за лична карта,кредитни картички картичка или некои пари, без да се земе во ташна за на отворено. 3.Премиум СТП Кожа : Користиме Високо квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат. 4.Удобен Стојат Функција : Стенд може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 5.Сите-Коло Заштита : целосен обем на покривање на дизајн за да се надополни Анти-падот заштитен систем. 6.Прецизни cutouts : Прецизни cutouts за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња за својата погодност.Пакетот вклучува : 1*на телефон случај 1*калено стакло екран заштитник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Ѓаволот Зелена Dew Жена Кожа Книга Паричникот Случај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Ѓаволот Зелена Dew Жена Кожа Книга Паричникот Случај

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски производ.Рачно изработени од кожа изградб

DEN 502.80
N9 Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

N9 Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]

Компатибилностпаричникот случај е само погодна за Пиксели 4Авнатрешната случај направени од TPU цврсто �

DEN 383.76