• Неодамнешно
JanCalm за iPhone 7 8 Паричникот Случај/iPhone SE 2020 Случај [Folio Покрие][Стојат Функција][Цвет] Моделот за iPhone 7/8/SE 2020 година (4.7 inch) Кредитна Картичка Слот Флип Случај СТП Кожа+врвк

JanCalm за iPhone 7 8 Паричникот Случај/iPhone SE 2020 Случај [Folio Покрие][Стојат Функција][Цвет] Моделот

Buyers rating:
DEN 208.56

Количина на стоки

Компатибилен со i Phone SE 2020 година / i Phone 8 / i Phone 7 (4.7 Инчен).Ве молиме проверете со вашиот модел на мобилен телефон пред да го купат,ви Благодариме!Компактен, Елегантен, Стилски Модел.Лесен и пренослив Дизајн, погодно да ги носите.СТОЈАТ ВИДИТЕ ДИЗАЈН : Build-во потпирачот со повеќе агли на гледање - Случај лесно се отвора како книга со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.★Вклучувајќи ЕДЕН Шарени Кристали Осетлив на Пенкало, За Употреба со Сите Капацитивни Екран на Допир за паметни телефони и Таблети (боја е по случаен избор).Jan Calm посебна шема испечатени на кожа случај облекување на вашиот телефон прилично, смешна и симпатична.Шарени Печатени Шема,100% око-фаќање.Секој случај е прецизно направен за да се осигура дека вашиот телефон е сит и безбедна во обвивка, а сепак едноставно да го инсталирате или отстраните.Cut-испис за сите функции на телефонот, вклучувајќи го и вашиот камера, биле сопствени направени за совршено одговараат на вашиот i Phone 7/8. ШТИТИ Функција - Оваа брошура folio случај држи вашиот i Phone 7/8/SE 2020 екстра-безбедно.тоа може да се заштити не само на задната страна на паметен телефон, но исто така и на течен кристал екран.Вграден магнетен за безбедно затворање.Го заштитува вашиот телефон од гребење, нечистотија, и секој ден се носат и солза; и ќе го задржи својот бренд нов услов за живот.Се ПОЕДНОСТАВИ ВАШИОТ ЖИВОТ И да се ОТКАЖЕ од ВАШИОТ ГЛОМАЗНА ПАРИЧНИК : - Ние се грижиме за вашите потреби со добро обмислени дизајн : [Монтажни врвка за носење ] рака wristlet рака, го прави лесно да ги носите; Вклучени 3 Картичка Слотови И Пари џеб - ги Носите вашите ID; кредитни или дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.Овој случај е стилски уште функционални, совршен за секојдневна употреба.Само со цел да се поедностави вашиот живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат