• Неодамнешно
SUANPOT за Samsung Galaxy Note 8 со RFID Блокирање Кожен Паричник случај Кредитна Картичка во Држачот, Флип Folio Книга Телефон случај Видиме Покритие за Жени Мажи Samsung Галакси Note8 сл

SUANPOT за Samsung Galaxy Note 8 со RFID Блокирање Кожен Паричник случај Кредитна Картичка во Држачот, Флип

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Само За Samsung Galaxy Note 8 .Ако ви треба друг модел кожен паричник случај, кликнете на еден веднаш до насловот [Посета на SUANPOT Продавница].RFID Оклопна Технологија и Паричникот Дизајн-може да shield RFID сигнали, заштита на личните информации од неовластено скенери и да украде рамнотежа во кредитни картички.Резервираниот простор на четири картичка слотови може лесно да се стави четири картички.Ако е потребно, можете дури и може да се стави две карти и некои промени во некои картичка слотови.Само За Samsung Galaxy Note 8 .Ако ви треба друг модел кожен паричник случај, кликнете на еден веднаш до насловот [Посета на SUANPOT Продавница].Избрани СТП Кожа-Мека Удобно, Добар изглед и Издржливи.За по продажба-Живот замена гаранција - ако нашиот паричник случај има било какви не моралните проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви испратиме уште една нова кожа случај бесплатно.Само За Samsung Galaxy Note 8 . Ако треба друг модел кожен паричник случај, кликнете на еден веднаш до насловот [Посета на SUANPOT Продавница] RFID Оклопна Технологија и Паричникот Дизајн -може да shield RFID сигнали, заштита на личните информации од неовластено скенери и да украде рамнотежа во кредитни картички.Резервираниот простор на четири картичка слотови може лесно да се стави четири картички.Ако е потребно, можете дури и може да се стави две карти и некои промени во некои картичка слотови Sevenr Боја За Да Изберете Од -Мажите случај,Жените случај Сите Се Тука Паричникот Fuction Паричникот Случај Може да се Одржи 3 карти и ome белешки Избрани СТП Кожа -Мека Удобно, Добар изглед и Издржливи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Компатибилен со Samsung Galaxy A12 5G Паричникот Случај,кој се одвојува Картичка Слотови Тенок Кожа Покрие Обединетите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компатибилен со Samsung Galaxy A12 5G Паричникот Случај,кој се одвојува Картичка Слотови Тенок Кожа Покрие Обединетите

Samsung A12 5 G монтажни Паричникот Случај : 4 картичка& 2 џеб пари,Таа, исто така има монтажни тенок покрие обед�

DEN 335.76
Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 1077.84