• Неодамнешно
ZCDAYE Паричникот Случај за iPhone Xs Max,iPhone Xs Max Маска,Магнетни Премиум Гроздобер СТП Кожа Мека TPU Folio Флип Случај Покрие со Картичка Слотови Потпирач за iPhone Xs Max-Сина

ZCDAYE Паричникот Случај за iPhone Xs Max,iPhone Xs Max Маска,Магнетни Премиум Гроздобер СТП Кожа Мека TPU Folio

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

【Компатибилност】 Оваа прекрасна случај е компатибилен со i Phone XS Max. 【Премиум Материјалот】Висок квалитет премиум гроздобер стп кожа ние користете,мека и мазна.Тоа го прави вашиот телефон изгледа класичен и стојат надвор. 【Потпирачот Функција】Гледањето на некој филм или видео на вашиот телефон е полесно со потпирач,совршен за надворешната врата активности. 【Картичка Слотови Дизајн】 Обезбеди 2 картичка слотови и 1 парични џеб за ставање на кредитни картички, пари, монети, фотографирање, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, итн,погодно за вашиот секојдневен живот. 【Прецизни Исечок】 Точни Cutouts за целосен Пристап до сите копчиња,камерата,јазик и пристаништа лесна заштита, нудат за вашиот уред високо-одделение агол капка заштита.IPhone XS Max маска е направена од премиум гроздобер стп кожа,трајни и shockproof The i Phone XS Max Телефон Случај ви дава повеќе удобно чувство на допир со мека tpu внатрешна case The i Phone XS Max Folio Флип Случај е исто така идеален подарок за семејствата или frineds.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]

Компатибилностпаричникот случај е само погодна за Пиксели 4Авнатрешната случај направени од TPU цврсто

DEN 359.76
N9 Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

N9 Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]

Компатибилностпаричникот случај е само погодна за Пиксели 4Авнатрешната случај направени од TPU цврсто

DEN 383.76