• Неодамнешно
Мото G6 Случај, Maoerdo 3D Насликани Дизајн врвка за околу Рака Потпирачот Стојат Функција СТП Кожа Флип Folio Паричникот Случај Капакот за полнење за Motorola Мото G6 - Мачка Ти?

Мото G6 Случај, Maoerdo 3D Насликани Дизајн врвка за околу Рака Потпирачот Стојат Функција СТП Кожа Флип Folio

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Компатибилен Модел : Motorola Мото G6. Издржливи СТП кожа материјал, со мека TPU внатрешна обезбедува максимална заштита за вашиот уред од гребнатини, шокови или помали лизга.Со вграден-во мирување дизајн за слободни рака приказ, слободно уживајте видеа и филмови; лесен пристап до сите копчиња, камера, звучник и приклучок; овозможува полнење, без отстранување на случај.Вклучува две картичка слотови и една пари џеб ви помогне продавница лична карта, возачка дозвола, кредитни картички и готовина; силен магнет останат затворени за да се задржи вашите лични предмети за безбедност; страна wristlet рака, го прави лесно да ги носите.Стилски уште функционални : достапен во различни светла и забава бои прави вашите скапоцени уред изгледа уникатна, прекрасна, елегантен!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат