• Неодамнешно
Linzhou Случај за Huawei Нова 8/Чест 50 Лајт Кожа Случај Паричникот Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за Huawei Нова 8/Чест 50 Лајт Блу

Linzhou Случај за Huawei Нова 8/Чест 50 Лајт Кожа Случај Паричникот Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на

Buyers rating:
DEN 301.92

Количина на стоки

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Huawei Нова 8/Чест 50 Лајт е направен од faux кожа, која го штити вашиот мобилен телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат