• Неодамнешно
KJYF за Gigaset GX290 Плус Паричникот Случај + Калено Стакло Екран Заштитник, Флип Folio Кожа Мобилен Телефон Покрие со Кредитна Картичка Носителот Компатибилен со Gigaset GX290 Пл?

KJYF за Gigaset GX290 Плус Паричникот Случај + Калено Стакло Екран Заштитник, Флип Folio Кожа Мобилен Телефон

Buyers rating:
DEN 283.68

Количина на стоки

❣【Услуга】:Ако не сте задоволни со купениот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail, ние ќе ви обезбедиме со замена на производот или да ви даде целосна наплата. [Забелешка] : дупки во моделот се за повикување само, а компанијата ќе ви обезбеди со заштитна маска која точно се совпаѓа со дупки на вистинската машина да се купи со доверба!.Висок квалитет на калено стакло екран заштитник, лесно да го инсталирате, без воздушни меури, масло отвратителен облога, лесна за чистење, особено лесен за употреба.Сите агли и рабови се целосно покриени и затоа сигурно заштитени. Прецизни исечок, Со ултра тенок профил, случајот е толку светло, и совршено се вклопува во вашиот телефон. ❣【ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА】Магнет копчето Структура може да се одржи на картичката тесно,дури и кога џебот е наопаку!Држете 1-2 картички & некои парични средства, така што вие не треба да носат големи гломазна паричникот во џебот.Answer : ___________________________ Note : телефонот е крива рамка.Закорави филм покрива само на рамен дел на телефонот и целосно го штити телефонот.Внатрешна обвивка е изработена од мек TPU силикони, случајот ефикасно ги штити паметен телефон од сите страни.Пакување информации : 1 x Заштитен ракав. Стојат дизајн, ви овозможува да се види на филм видеа во секое време, насекаде, сурфање на веб, се приспособат во втората, да ги поддржат прилагодување на агол.❣【КОМПАТИБИЛНОСТ и Погодност Дизајн】 : Компатибилен со Gigaset GX290 Плус 6. 1 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија 1 x Професионално чистење на собата.Лесен пристап до сите порти, контроли и копчиња, без отстранување на случај. ❣【ПРЕЦИЗНИ ЗАНАЕТ и PERFERT ДИЗАЈН】:Нашиот рачно изработени телефон паричникот случај е направена со премиум кожа,ги Опфаќа 360°bezels заштита на вашиот Телефон и вклучува покрена страни за да се спречи екран гребнатини и сите други секојдневно носење,Ултра-силни магнетни затворање обезбедува безбедност и мирен ум.Опис на производот : >> 1. ❣【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】:Двоен слој faux кожа ќе станат се повеќе издржливи и повеќе заштитни на вашиот телефон,Тоа дава отпор, истегнување & исчезнува со текот на времето, па дури и да се залага да се повремени поздравниот или пад на подот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат