• Неодамнешно
Maoerdo за Samsung Галакси J2 Core / J2 2019 / J2 Цртичка / J2 Чиста / J2 Сјај / J260 Случај,Мода 3D Печатење Folio Флип СТП Стојат Wristband Кредитна Картичка ID Носители Паричникот Кожа Случај По?

Maoerdo за Samsung Галакси J2 Core / J2 2019 / J2 Цртичка / J2 Чиста / J2 Сјај / J260 Случај,Мода 3D Печатење

Buyers rating:
DEN 263.52

Количина на стоки

Совршено се вклопуваат за Samsung Галакси J2 Core / J2 2019 / J2 Цртичка / J2 Чиста / J2 Сјај / J260,обезбедува нула заштита на функцијата,за да додадете повеќе погодност за вас.Паричникот Стил : вграден картичка слотови и џеб за кредитни картички, бизнис картички, готовина, како и скапоцености.Заштитете го вашиот телефон од прашина, шок, гребнатини, удари и други дневна штета, одржување на вашиот телефон како-нова состојба.Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон. [Совршен како подарок за вашата ќерка,внука,девојка,сопруга,пријатели во овој посебен ден - Божиќ,Роденден,Годишнина,итн.Таа ќе се допаѓа.].

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат