• Неодамнешно
за Asus Zenfone 8 ZS590KS Случај,со Држачот на СТП Кожа + [TPU Школка][Потпирачот][Картичка Слотови] Магнетно Folio Покритие за Asus Zenfone 8 ZS590KS Телефон Случај (Црна)

за Asus Zenfone 8 ZS590KS Случај,со Држачот на СТП Кожа + [TPU Школка][Потпирачот][Картичка Слотови] Магнетно

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Забелешка : Овој случај е за Asus Zenfone 8 ZS590 KS Телефон Случај, не одговара за други модели!.Направени со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон.Безбедна Паричникот Случај : Овој паричник Телефон Случај Изградена во 3 кредитни картички слотови и 1 парични прегради за чување на вашата кредитна картичка, лична карта, банкарска картичка, бизнис картичка, возачот лиценца и пари.Ова е Мулти-функција паричникот Телефон случај, Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.магнетни затворање обезбедува вашиот телефон, на пари и картички во безбедноста.Задниот поклопец е виткање и поддршка, Совршен за видео разговори и гледање филм.Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Имајте на ум : **Додатоци САМО, телефонот не се вклучуваат.Дизајниран за Asus Zenfone 8 ZS590 KS Случај сопствениците кои преферираат минималистички стил заштита.Исклучителна cutouts понуда полесен пристап до сите порти, сите копчиња, сензори, звучници и камерата на вашиот телефон.Издржливи Заштита, Опфаќа сите четири ќошиња на вашиот Телефон и вклучува покрена рабовите за да се спречи екран гребнатини.На folio флип стил отворањето со магнетни затворање Заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина, шок и отпечатоци Стојат Приказ на Дизајнот, оваа стојат прекривачот ви овозможува да уживате во вашиот телефон без да се држи со рака, дури и кога ќе направите некоја работа, сеуште можете да уживате во вашите омилени видео.Материјал : СТП Кожа Компатибилен Компатибилен со Asus Zenfone 8 ZS590 KS Телефон Случај Само, тоа нема да работат со други модели на Пакетот Вклучува : 1 X видиме Случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 1077.84