• Неодамнешно
Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест 9X Лајт KHAZNEH Ретро Текстура СТП + TPU Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник (Боја : Црна)

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест 9X Лајт KHAZNEH Ретро Текстура СТП + TPU Хоризонтална Флип Кожа

Buyers rating:
DEN 1224.00

Количина на стоки

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Едноставно, удобно и лесно да се носат.2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат.3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно.4. Со картичката слотови и паричник, практични и функционални.5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Ѓаволот Зелена Dew Жена Кожа Книга Паричникот Случај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Ѓаволот Зелена Dew Жена Кожа Книга Паричникот Случај

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски производ.Рачно изработени од кожа изградб

DEN 502.80
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Проколнат Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Проколнат Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски производ.Рачно изработени од кожа изградб

DEN 502.80