• Неодамнешно
Универзал за Apple iPhone 12 iPhone 12 Про Crossbody Патент Паричникот Случај, Pretocter Телефон Кожа Случај со Кредитна Картичка Носителот на врвка за околу Рака Wristlet, Заштитна Чанта ?

Универзал за Apple iPhone 12 iPhone 12 Про Crossbody Патент Паричникот Случај, Pretocter Телефон Кожа Случај

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Компатибилност : Овој патент crossbody паричникот случај со монтажни рака lanyard, на wristlet е универзална за Apple i Phone 12 & i Phone 12 Про 6.1" Display, 2020 објавени.НЕ се компатибилни со други Модели на телефони.Патент Паричник со Држачот на Функција : патент crossbody паричникот случај со карта сопствениците на i Phone 12 и i Phone 12 Pro има 5 скриена картичка слотови и 1 патент џеб, што е доволно за 8 картички, вклучувајќи ги и ID картички, кредитни картички, дебитни картички, лиценци, и некои пари.Патент паричник го прави вашиот картички и cashes безбедно.Потпирачот и Crossbody Рака & Wristlet : потпирачот дизајн на crossbody случај паричникот за i Phone 12 i Phone 12 Pro е погодно за филм-гледање, Face Time.На чанта пренослив и се прилагодува на рака lanyard, плус ја врвката за околу рака дизајн е совршен за патување, едноставно се случува, или вообичаениот секојдневен живот.RFID Блокирање Desigh да ги Заштитите вашите Картички : Ова crossbody паричникот случај со cardholders за Apple i Phone 12 и i Phone 12 Про е дизајниран да ги блокира RFID сигнали и заштита на личните податоци(кредитни картички, лични карти & возачка дозвола).Сервис и Гаранција : Ние нудиме 180 дена гаранција од датумот на купување и животниот век услуга.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме да стапите во контакт со нас преку е-маил на .Pretocter crossbody случај паричник со zepper паричник, карта сопствениците, прилагодливи и монтажни crossbody рака, и врвка за околу рака за Apple i Phone 12 и i Phone 12 Про, 6.1 инчи, 2020 објавени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

N9 Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

N9 Компатибилен со Пиксели 4А-Случај,Премија СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Пати Паричникот Случај Има [Потпирачот]

Компатибилностпаричникот случај е само погодна за Пиксели 4Авнатрешната случај направени од TPU цврсто �

DEN 383.76