• Неодамнешно
ВЕСТ Анти Зрачење Паричникот и Телефон Случај - Компатибилен Samsung Галакси S9 - Уверение EMF & RFID Заштита + Капка & Влијание Заштита, 98% Помалку Радијација (Црна)

ВЕСТ Анти Зрачење Паричникот и Телефон Случај - Компатибилен Samsung Галакси S9 - Уверение EMF & RFID Заштита

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Го НАМАЛУВА ЗРАЧЕЊЕ ИЗЛОЖЕНОСТ од СТРАНА на 98% - ги Штити од секојдневниот зрачење изложеност при користење & носење на телефонот во движење.Тестирано и докажано од страна на FCC Уверение Лаборатории.ВИСОК КВАЛИТЕТ на СТП КОЖЕН ПАРИЧНИК СЛУЧАЈ - 360-степен телефон заштита од гребење и удари.FCC Уверение Лаборатории ВИСОК КВАЛИТЕТ на СТП КОЖЕН ПАРИЧНИК СЛУЧАЈ - 360-степен телефон заштита од гребнатини и шокови 2-ВО-1 ПАРИЧНИКОТ + ТЕЛЕФОНОТ СЛУЧАЈ - 3 картичка слотови за кредитни картички, ПРОЕКТ, бизнис картички, како и повеќе + целосна должина внатрешниот џеб за пари и дополнителни складирање.Целосен пристап до сите порти, вклучувајќи копчиња, камера, звучници, и микрофон.МЕДИУМИТЕ СТОЈАТ ФУНКЦИЈА - Изградена-во мирување за хоризонтална поглед медиуми.КРЕДИТНА КАРТИЧКА КРАЖБА ЗАШТИТА - Вклучува RFID кредитна картичка кражба на идентитет заштита за NFC оштетени кредитни картички.Вест Анти-Зрачење Паричникот Случај е со висок квалитет СТП кожен паричник случај обезбедување 360-степен на заштита и за вас и вашиот телефон.Тоа ја минимизира својата изложеност на зрачење емитирана од телефонот кога го користите & носи во џеб или рака, додека целосно заштита на вашиот телефон од гребење и удари.Сега ги штити и вие, вашиот телефон и вашата кредитна картичка детали од кражба на идентитет!Како тоа функционира?Предниот панел на паричникот е интегриран со метал ламинат фолија која го блокира електромагнетни зрачења од манифестира преку тоа и до 98%.Разговарајте со предниот панел затворени за да се блокира телефон зрачење изложеност на вашата глава.ако се потсетиме на телефонот во џебот секогаш позиција на предниот панел на паричникот за да седат помеѓу телефонот и на вашето тело да ја блокира зрачење изложеност на телото.Овој случај ги штити : * од електромагнетна радијација, * Вашиот телефон од штети. * Вашата кредитна картичка од RFID кражба на идентитет.Опис Вест Анти-Зрачење Паричникот Случај е со висок квалитет СТП кожен паричник случај обезбедување 360-степен на заштита и за вас и вашиот телефон.Тоа ја минимизира својата изложеност на зрачење емитирана од телефонот кога го користите & носи во џеб или рака, додека целосно заштита на вашиот телефон од гребење и удари.Овој случај е дизајниран за совршено сит вашиот Samsung Галакси S9 и ќе ви овозможат да ги користите сите пристаништа, вклучувајќи камерата, додека телефонот се уште е во случајот.Спецификации : Минимизирање на зрачење изложеност до 98% FCC Уверение Лаборатории тестирани и докажани Заштита од зрачење при користење & носење на телефонот Висок квалитет на СТП кожен паричник случај 360-степен телефон заштита од гребнатини и шокови 3 картичка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Глава Случај Дизајни Претставуваат Зомби Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глава Случај Дизајни Претставуваат Зомби Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка

Официјален Шеф Случај Дизајни производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИД

DEN 334.80
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Проколнат Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Проколнат Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски производ.Рачно изработени од кожа изградб

DEN 502.80