• Неодамнешно
Asus Zenfone Max Pro (М2) Случај, SATURCASE Уникатен Шарени СТП Кожа Флип Магнет Паричникот Стојат Картичка Слотови Заштитни Случај се Покрива со Рака на Рака за Asus Zenfone Max Pro (М2) ZB631

Asus Zenfone Max Pro (М2) Случај, SATURCASE Уникатен Шарени СТП Кожа Флип Магнет Паричникот Стојат Картичка

Buyers rating:
DEN 1147.20

Количина на стоки

Случајот е посебно дизајниран за Asus Zenfone Max Pro (М2) ZB631 KL, совршено го заштитите вашиот телефон.Синтетички кожа магнетни случај со уникатни mutative боја дизајн.Точни мека TPU силикони внатрешна обвивка, држете го телефонот совршено.Паричникот дизајн со слотови за картичка и пари.Лесно да се претвори да биде поддршка за гледање на видеа.Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот телефон.Слободна рака на рака, многу подвижни.Заштита на вашиот телефон од гребење, отпечатоци од прсти и испакнатините, одржување на вашиот телефон како-нова состојба.Asus Zenfone Max Pro (М2) ZB631 KL Case Easily пристап до сите functions Conveniently за да пристапите и да remove Package се вклучени : 1 X phone случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат