• Неодамнешно
Спиење Мечка-Apple iPhone X/iPhone Xs Случај, Врежана Мачка и Дрво Пеперутка Шема СТП Кожа[со Lanyard Рака/Јаже] Кредитна Картичка Отвори Паричник Мода Телефон Случај Маска+Перо-В

Спиење Мечка-Apple iPhone X/iPhone Xs Случај, Врежана Мачка и Дрво Пеперутка Шема СТП Кожа[со Lanyard Рака/Јаже]

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Ние се фокусира на заштита на мобилните телефони, па ние користиме високо квалитетни суровини и одлични производство техники да се направи со висок квалитет на мобилен телефон случаи (Бесплатни подароци : 1pcs случаен боја специјалното пенкало).Екстериер и ентериер поставата направен од висок квалитет на трајни СТП кожа, исклучителна Симпатична Мачка и Дрво врежана кожа шема.Паричникот дизајн внатрешни работи, опремен со картичка слотови за да ги зачувувате вашите кредитни картички на пригоден начин.Вашиот уред ќе биде внимателно и сигурно се одржа во рамките на засилен TPU послужавник - ова е опкружен со мека премиум врзани СТП кожа надворешноста која делува како штит против случајно капки, удари, удари, гребнатини и прашина.Приклучиш на вашиот апарат, кабел или слушалки / Слушалки port / микрофон, без отстранување на случај, Изградена-во мирување за хоризонтална поглед медиуми. 1.Компатибилен : Apple i Phone X/i Phone XS. 2. Предната Страна може да се превртува на вашиот мобилен телефон екран и задно да се создаде застане за вашиот мобилен телефон. 3. Мека внатрешни работи обвивка за да се заштити вашиот мобилен телефон екран, Убаво бод и исклучително добри чувство на допир. 4. Висок Квалитет на СТП Кожа и Издржливи,го Заштитите вашиот телефон од паѓање штета 5. Одлична трајност, додека крои детали обезбедува стилски и уникатен дизајн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Галакси S8 Случај се Зголеми Злато - CASEZA Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа Задниот Поклопец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Галакси S8 Случај се Зголеми Злато - CASEZA Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа Задниот Поклопец

ТЕНКИ & ЗАШТИТНА Го CASEZA "Рим" нуди сите околу заштита за вашиот Галаксија S8, кои остануваат супер слаби.П�

DEN 143.76
Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 1077.84