• Неодамнешно
Галакси S8 Случај се Зголеми Злато - CASEZA Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа Задниот Поклопец за Оригиналниот Samsung Galaxy S8 (5.8 инчи) - Ултра Тенок Сите ?

Галакси S8 Случај се Зголеми Злато - CASEZA Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа Задниот Поклопец

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

ТЕНКИ & ЗАШТИТНА - Го CASEZA "Рим" нуди сите околу заштита за вашиот Галаксија S8, кои остануваат супер слаби.ПРЕМИУМ СТП КОЖА - Внимателно избрани вегетаријанска кожа дава овој случај квалитет изгледаат и се чувствуваат.УДОБНО РАКУВАЊЕ - На вегетаријанската кожа ја подобрува контрола и го подобрува целокупната обработка на вашиот Галаксија.МЕКА ВНАТРЕШНА ОБВИВКА - Вашиот Галаксија е добро cushioned во случај благодарение на мека внатрешна ткаенина.ЕКРАНОТ ЗАШТИТА - рабовите на случај се задржи вашиот екран добро заштитени со малку пречекорувања на предната на Галаксијата.CASEZA "Рим" СТП Кожа Случај за Галакси S8 The CASEZA "Рим" вегетаријанска кожа случај ја штити вашата Галаксија S8 од сите страни.Сепак, вие не мора да се прават жртви во вашата секојдневна употреба.Телефонот останува пријатно thin Highlights High квалитет СТП кожа - Премија на вегетаријанската кожа дава вашиот случај квалитет изглед и feel Great заштита - случај сигурно го заштитува вашиот телефон од испакнатини, гребнатини & stain Ideal дебелина - случај е дизајниран да ја држите камера и дисплеј и protected Clean изгледа - Вашиот телефон го задржува оригиналниот тенка shape CASEZA "Рим" ги исполнува сите очекувања на голема Галаксија случај.Тој нуди сит се вклопуваат, ефективна заштита и премиум изглед и се чувствуваат.По краток период нема да биде подготвен да се некогаш користење на телефонот без случај again Delivery вклучува 1 x CASEZA "Рим" случај се зголеми злато за Галакси S8 (5.8").Галакси S8 не е вклучено во испорака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат