• Неодамнешно
Леново K8 Забелешка Случај,Gift_Source [Потпирачот Функција] [Картичка Џеб] Ултра Тенок Паричникот Флип Телефон Случај Мат Faux Кожа Folio Магнетни Заштитна Маска за Леново K8 ?

Леново K8 Забелешка Случај,Gift_Source [Потпирачот Функција] [Картичка Џеб] Ултра Тенок Паричникот Флип Телефон

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Забелешка : Овој случај е одговара за Леново K8 Забелешка (5.5 inch) ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум Гроздобер Мат СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон .не-токсични и еколошки.ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : во Внатрешноста на случај, постојат три места, две за картички и една за пари.Вграден магнетен за безбедно затворање.Се поедностави вашиот живот и вашиот џеб.Нема повеќе потреба за паричник!.СТОЈАТ Функција : Совршен за видео разговори и гледање филм.Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Прецизни cutouts за целосен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат