• Неодамнешно
CASEZA iPhone SE 2020 Случај/iPhone 8 / iPhone 7 Црна Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа Задниот Поклопец за Оригиналниот iPhone SE 2020 & 8 & 7 (4.7 inch) - Ултра Тенок

CASEZA iPhone SE 2020 Случај/iPhone 8 / iPhone 7 Црна Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

ТЕНКИ & ЗАШТИТНА - Го CASEZA "Рим" нуди сите околу заштита за вашиот i Phone SE 2020 & i Phone 8 & i Phone 7, кои остануваат супер слаби.ПРЕМИУМ СТП КОЖА - Внимателно избрани вегетаријанска кожа дава овој случај квалитет изгледаат и се чувствуваат.УДОБНО РАКУВАЊЕ - На вегетаријанската кожа ја подобрува контрола и го подобрува целокупната обработка на вашиот i Phone.МЕКА ВНАТРЕШНА ОБВИВКА - Вашиот i Phone е добро cushioned во случај благодарение на мека внатрешна ткаенина.ЕКРАНОТ ЗАШТИТА - рабовите на случај се задржи вашиот екран добро заштитени со малку пречекорувања на предната на i Phone.CASEZA "Рим" СТП Кожа Случај за i Phone SE 2020 & i Phone 8 & i Phone 7 The CASEZA "Рим" вегетаријанска кожа случај штити вашиот i Phone SE 2020 & i Phone 8 & i Phone 7 од сите страни.Сепак, вие не мора да се прават жртви во вашата секојдневна употреба.Телефонот останува пријатно thin Highlights High квалитет СТП кожа - Премија на вегетаријанската кожа дава вашиот случај квалитет изглед и feel Great заштита - случај сигурно го заштитува вашиот телефон од испакнатини, гребнатини & stain Ideal дебелина - случај е дизајниран да ја држите камера и дисплеј и protected Clean изгледа - Вашиот телефон го задржува оригиналниот тенка shape CASEZA "Рим" ги исполнува сите очекувања на голем i Phone случај.Тој нуди сит се вклопуваат, ефективна заштита и премиум изглед и се чувствуваат.По краток период нема да биде подготвен да се некогаш користење на телефонот без случај again Delivery вклучува 1 x CASEZA "Рим" случај црна за i Phone SE 2020 & i Phone 8 & i Phone 7 (4.7").i Phone не е вклучено во испорака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Галакси S8 Случај се Зголеми Злато - CASEZA Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа Задниот Поклопец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Галакси S8 Случај се Зголеми Злато - CASEZA Рим СТП Кожа Покрие - Премија на Вегетаријанската Кожа Задниот Поклопец

ТЕНКИ & ЗАШТИТНА Го CASEZA "Рим" нуди сите околу заштита за вашиот Галаксија S8, кои остануваат супер слаби.П�

DEN 143.76