• Неодамнешно
Sony Xperia L3 Случај, Gift_Source Врежана Пеперутка Паричникот Случај СТП Кожа Флип Folio Стојат Покрие со Картичка Слотови & врвка за околу Рака за Sony Xperia L3 (5.7 inch) 2019 [Зелено]

Sony Xperia L3 Случај, Gift_Source Врежана Пеперутка Паричникот Случај СТП Кожа Флип Folio Стојат Покрие со

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Забелешка : Овој случај е одговара за Sony Xperia L3 (5.7 inch) 2019 ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон .не-токсични и еколошки .Магнетни затворање обезбеди случај;.ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : Вклучени 2 картичка слотови и пари џеб : носите вашата ИДЕНТИФИКАЦИЈА,кредитни и дебитни картички,и готово,се Поедностави вашиот живот и вашиот џеб.Нема повеќе потреба за паричник!.Уникатен Дизајн : Висока температура топла втиснување технологија води кон јасно текстура и силно чувство на 3 D приказ.Моден шема дизајн направите вашиот телефон да изгледа уникатна,прекрасна,елегантен!.Потпирачот Функција : Совршен за видео разговори и гледање филм.Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки;Прецизна cutouts за целосен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат