• Неодамнешно
Галакси Z Флип 3 Случај, за Samsung Z Флип 3 5G Случај 2021,СТП Кожа+ Тешко PC Slim Fit 2 во 1 Виткање Телефон Покрие Случаи за Samsung Галакси Z Флип 3 5G -Леопард Печатење

Галакси Z Флип 3 Случај, за Samsung Z Флип 3 5G Случај 2021,СТП Кожа+ Тешко PC Slim Fit 2 во 1 Виткање Телефон

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

【СОВРШЕНО да се ВКЛОПИ во】 Виткање folio покрие случај се вклопува удобно на вашиот Галаксија z Флип 3 телефон,Сите дупки за копчиња и камера итн се совршено поставени и воскресна усна ќе се обезбедува заштита за екран и камера.Лесен за држење во рака и да им даде уредни и чисти зафат СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ форми и сите cut-испис на случај одговара на вашиот галаксија Z флип 3 телефон совршено, Лесно да пристапите до сите порти, камера и функција WAIRELESS ПОЛНЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН Поддршка за безжично полнење и Usb порт за полнење со галакси Z флип 3 5g заштитни случај на ПАКЕТ CONENT : 1 * телефон Покрие Случаи за samsung галакси Z флип 3 5g ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА нудиме пријателска лесен-за-се постигне поддршка во рок од 24 часа и 30-дена целосна наплата или замена, за да се обезбеди дека корисниците се грижите-слободни.многу одговараат за бизнис или за секојдневна употреба.Кога го држите телефонот додека да биде укината,Тоа е само право не гломазна.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака за било какви прашања. 【ТЕНОК И МИНИМАЛНА ДИЗАЈН】 Галакси Z Флип 3 5 G тенок случај изработени од мек, СТП кожа и цврсти тешко КОМПЈУТЕР,Утеха за контрола.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат