• Неодамнешно
Gift_Source Галакси S10 Случај, СТП Кожа Флип Паричникот Случај 3D Врежана Цвет Пеперутка Тенок Телефон Случаи Преклопување на Потпирачот Заштитна Маска со Картичка Слото

Gift_Source Галакси S10 Случај, СТП Кожа Флип Паричникот Случај 3D Врежана Цвет Пеперутка Тенок Телефон Случаи

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Забелешка : Овој случај е одговара за Samsung Галакси S10 (6.1") ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направени со висок квалитет faux Кожа, нежна Ретро 3 D пеперутка втиснување процес, 100% рачно изработени craftmanship и засилен крои го прави тоа дури и повеќе трајни и shockproof.мека Премиум СТП Кожа обезбедува максимална заштита за вашиот уред од гребнатини, ги Опфаќа сите агли и вклучува покрена рабови и внатрешниот TPU браник задржи екран од гребење или допира земјата.ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : во Внатрешноста на случај, постојат три места, две за картички и една за пари.Се поедностави вашиот живот и вашиот џеб.Нема повеќе потреба за паричник!.Магнетни Затворање : Дизајн со безбедно, Силна, двојно двострано магнетни затворање обезбедува вашиот телефон, на пари и картички во безбедноста, магнетни затворање бидете сигурни дека вашите картички носителот останува затвори.Вграден-во потпирачот дизајн : овој случај обезбедува ви обезбедува hands-free гледање искуство со преклопување назад како стојат, го прави лесно да ги прочитате и да ги видите.живописни бои, и трајна заштита удобен, лесно да се носат со врвка за околу рака, Целосен пристап до сите порти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Компатибилен со Samsung Galaxy A12 5G Паричникот Случај,кој се одвојува Картичка Слотови Тенок Кожа Покрие Обединетите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компатибилен со Samsung Galaxy A12 5G Паричникот Случај,кој се одвојува Картичка Слотови Тенок Кожа Покрие Обединетите

Samsung A12 5 G монтажни Паричникот Случај : 4 картичка& 2 џеб пари,Таа, исто така има монтажни тенок покрие обед�

DEN 335.76