• Неодамнешно
Samsung Галакси S8 Плус Случај, SATURCASE Уникатен Шарени СТП Кожа Флип Магнет Паричникот Стојат Картичка Слотови Заштитни Случај се Покрива со Рака на Рака за Samsung Галакси S

Samsung Галакси S8 Плус Случај, SATURCASE Уникатен Шарени СТП Кожа Флип Магнет Паричникот Стојат Картичка Слотови

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Случајот е посебно дизајниран за Samsung Галакси S8 Плус, совршено го заштитите вашиот телефон.Синтетички кожа магнетни случај со уникатни mutative боја дизајн.Точни мека TPU силикони внатрешна обвивка, држете го телефонот совршено.Паричникот дизајн со слотови за картичка и пари.Лесно да се претвори да биде поддршка за гледање на видеа.Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот телефон.Слободна рака на рака, многу подвижни.Заштита на вашиот телефон од гребење, отпечатоци од прсти и испакнатините, одржување на вашиот телефон како-нова состојба.Samsung Галакси S8 Плус Case Easily пристап до сите functions Conveniently за да пристапите и да remove Package се вклучени : 1 X phone случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Minyangjie Мобилен Телефон Случај Голема Чипка Цвет Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови

Тешко Случаи.Мобилен Телефон Задниот Поклопец.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случа�

DEN 1077.84