• Неодамнешно
Gift_Source Галакси S10 Случај, СТП Кожа Флип Паричникот Случај 3D Врежана Цвет Пеперутка Тенок Телефон Случаи Преклопување на Потпирачот Заштитна Маска со Картичка Слото

Gift_Source Галакси S10 Случај, СТП Кожа Флип Паричникот Случај 3D Врежана Цвет Пеперутка Тенок Телефон Случаи

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Забелешка : Овој случај е одговара за Samsung Галакси S10 (6.1") ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направени со висок квалитет faux Кожа, нежна Ретро 3 D пеперутка втиснување процес, 100% рачно изработени craftmanship и засилен крои го прави тоа дури и повеќе трајни и shockproof.мека Премиум СТП Кожа обезбедува максимална заштита за вашиот уред од гребнатини, ги Опфаќа сите агли и вклучува покрена рабови и внатрешниот TPU браник задржи екран од гребење или допира земјата.ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : во Внатрешноста на случај, постојат три места, две за картички и една за пари.Се поедностави вашиот живот и вашиот џеб.Нема повеќе потреба за паричник!.Магнетни Затворање : Дизајн со безбедно, Силна, двојно двострано магнетни затворање обезбедува вашиот телефон, на пари и картички во безбедноста, магнетни затворање бидете сигурни дека вашите картички носителот останува затвори.Вграден-во потпирачот дизајн : овој случај обезбедува ви обезбедува hands-free гледање искуство со преклопување назад како стојат, го прави лесно да ги прочитате и да ги видите.живописни бои, и трајна заштита удобен, лесно да се носат со врвка за околу рака, Целосен пристап до сите порти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат