• Неодамнешно
Дизел Протокот Метри, Дигитален Дисплеј со Висока Точност Вода Дизел Проток Метар Flowmeter 1in Внатрешни Тема за Дизел, Бензин, Уреа, Хемиски Течни

Дизел Протокот Метри, Дигитален Дисплеј со Висока Точност Вода Дизел Проток Метар Flowmeter 1in Внатрешни Тема

Buyers rating:
DEN 1290.96

Количина на стоки

【Висок Квалитет】Дизел проток метар е направен од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век. 【Функција】Flowmeter се користи за контрола и мерење на вода, дизел протокот. 【Карактеристики】На висока точност проток метар екран може да се обезбеди јасна читање. 【Погоден За】 Дигитален дисплеј проток метар е погоден за дизел, бензин, уреа, хемиски течност, вода, нафта и други медиуми. 【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет на протокот метри, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, се безбедни за употреба.Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век 3. На екранот може да се обезбеди јасна читање 4. Користи за контрола и мерење на вода, дизел проток 5. Погоден за дизел, бензин, уреа, хемиски течност, вода, нафта и други медиуми Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тек Опсег : 5-120 литри / минута Точност : 1% Влезот и Излезот Дијаметар : 1in внатрешната нишка Работен Притисок : 10bar Максимум Притисок : 20bar Амбиентална температура : -20~70℃ Влажност : 95% Повторливост : ±0.3% На Пакет Листа : 1 * Проток на Метар Забелешка : New-стил и стариот стил се испраќаат по случаен избор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат