• Неодамнешно
1/4 x 2 Стегање Копчиња w/Големи Rosette Fluted Delrin Главата на СВ 4 по Пакет NYM12

1/4 x 2 Стегање Копчиња w/Големи Rosette Fluted Delrin Главата на СВ 4 по Пакет NYM12

Buyers rating:
DEN 1156.08

Количина на стоки

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Количина : 4 по пакет.Систем на Мерење : Инч.Навој Дијаметар (во.) : 1/4 во.Објектот Должина : 2". 1/4"-20 Стегање Копчиња со Fluted Круг Пластични Главата 1/4-20 X 2" должина над големина круг fluted глава е направен од Delrin и е 1 1/2" во дијаметар.Тема Материјал – не 'Рѓосувачки Челик Глава Дијаметар : 1.5" Должина на теми : 1 1/8" Главата Дебелина : 5/16 Вкупно OAL Должина : 2.25" произведено во САД Спакувани 4 по пакет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат