• Неодамнешно
Kipp Печурки Копчиња, внатрешната нишка, инчен, (Пакување од 2)

Kipp Печурки Копчиња, внатрешната нишка, инчен, (Пакување од 2)

Buyers rating:
DEN 1336.32

Количина на стоки

Печурки Knob Големина : 3 D=5/16-18 D1=33, Термопластични Црна РАЛ 7021, Компоненти : Нерѓосувачки Челик, Капа : Сива РАЛ 7035. Answer : ___________________________ Note : сите KIPP мерења се изразено во милиметри (mm), освен за теми и да забива на инчен производи, кои се изразува во инчи.Овој објект е ограничено од продажба во следните држави : Нема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат